Poznaliśmy terminarz eliminacji do MŚ 2022!

Brzęczek

Już 25 marca 2021 roku reprezentacja Polski rozpocznie zmagania o awans do mistrzostw świata. Eliminacje rozpoczniemy od wyjazdowego starcia z Węgrami. Marcowa przerwa na kadrę będzie z pewnością niełatwym zgrupowaniem. W tym samym miesiącu Polska zagra jeszcze z Anglią na obiekcie rywala.

Choć na pewno każdy kibic „Biało-Czerwonych” dobrze zna rywali reprezentacji Polski w walce o MŚ, to mimo wszystko przypomnimy grupę, w której będzie rywalizować kadra Jerzego Brzęczka. Polska o udział na mistrzostwach świata powalczy z Anglią, Węgrami, Albanią, Andorą oraz San Marino.

Terminarz

We wtorek poznaliśmy dokładny terminarz eliminacji. Już na samym starcie, tuż przed Euro 2020, na Polskę czekają trudne mecze.

Pomijając starcie z Andorą, które „Biało-Czerwoni” powinni wygrać bez żadnych problemów, reprezentacja Polski zagra w marcu z Węgrami oraz Anglią. Obie te potyczki odbędą się na obiektach rywali. Nie jest to z pewnością łatwy terminarz, gdyż już na starcie eliminacji piłkarze Jerzego Brzęczka rozegrają dwa z trzech teoretycznie najtrudniejszych spotkań (trzecim meczem jest starcie z Anglią na własnym obiekcie).

Przypomnijmy, że z grupy eliminacyjnej awansuje tylko ekipa z pierwszego miejsca. Marcowe spotkania będą zatem niezwykle istotne dla końcowego układu tabeli.

 

Komentarze

komentarzy