Premier League po kolejnych testach. Są nowe zakażenia!

Kluby w Premier League stracą pieniądze

Już w najbliższą środę do rywalizacji powrócą kluby z Premier League. W związku z tym, regularnie przeprowadzane są testy na koronawirusa. Ostatnie badania wykazały, iż wśród zespołów z najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii są dwa zakażenia.

Tylko kilka dni dzieli nas od pierwszego spotkania w Premier League po dłuższej przerwie. Restart rozgrywek zainaugurują zawodnicy Aston Villi oraz Sheffield United. Przed zmaganiami w lidze, kluby miały możliwość rozegrania meczów towarzyskich.

Dwa przypadki zakażeń w Premier League

W tego typu spotkaniu, Tottenham mierzył się na własnym obiekcie z Norwich City. Jak się okazuje, jeden z graczy „Kanarków” jest w gronie dwóch osób, które są zakażone. Testy przeprowadzono w czwartek, a także w piątek. W tym drugim dniu rozgrywano wspominany mecz sparingowy.

Bez większych konsekwencji

Udział zakażonego piłkarza Norwich najprawdopodobniej nie przyniesie ze sobą większych konsekwencji. Tottenham poinformował w komunikacie, iż żaden z zawodników „Kogutów” nie ma pozytywnego testu.

Gracz Norwich zostanie oczywiście poddany siedmiodniowej izolacji. Klub drugiej zakażonej osoby na ten moment nie jest znany.

 

Komentarze

komentarzy