Premierowe trafienie Nicoli Zalewskiego w Serie A! [WIDEO]

W niedzielny wieczór piłkarze Romy rywalizowali na własnym obiekcie z Sassuolo. Szalone starcie zakończyło się zwycięstwem gości 4:3. Premierowe trafienie w Serie A zanotował Nicola Zalewski.

Zawodnicy Sassuolo wyszli na prowadzenie w 13. minucie meczu po trafieniu Lauriente. Chwilę później 24-letni Francuz mógł cieszyć się już z drugiego gola. Roma zdołała odpowiedzieć jeszcze przed przerwą.

Premierowe trafienie Zalewskiego

Swojego pierwszego gola w Serie A strzelił Nicola Zalewski, który wpisał się na listę strzelców w 26. minucie rywalizacji.

Gdy wydawało się, że Roma zacznie odrabiać straty, bardzo nieodpowiedzialne zachowanie zaprezentował Kumbulla, który otrzymał czerwony kartonik, a Sassuolo otrzymało rzut karny. Jedenastkę wykorzystał Berardi.

Debiut Majchrzaka

W drugiej połowie na murawie zameldował się Paulo Dybala, który zdobył bramkę na 2:3 w 50. minucie meczu. Goście ponownie wyszli na dwubramkowe prowadzenie w 75. minucie, gdy do siatki trafił Pinamonti. Chwilę później na murawie zameldował się Jordan Majchrzak dla którego był to debiut w Serie A.

Ostatecznie Roma przegrała 3:4, gdyż w doliczonym czasie gry gola strzelił Wijnaldum.