Prezydent Lyonu zdradził nowy klub Ndombele? „Byłoby miło gdyby tam trafił”

Tanguy Ndombele
Tanguy Ndombele

Tanguy Ndombele będzie zapewne jednym z najbardziej rozchwytywanych piłkarzy podczas letniego okienka transferowego. Francuz po świetnych dwóch sezonach w Lyonie zechce wykonać kolejny krok w swojej karierze i trafić do dużo lepszego klubu.

22-latek największe wrażenie zrobił oczywiście w spotkaniach Ligi Mistrzów przeciwko Manchesterowi City. To wówczas zawodnikiem zainteresował się między innymi Pep Guardiola, który nadal szuka następcy dla Fernandinho. Ostatnie wypowiedzi mogą jednak niepokoić Hiszpana. Głos w sprawie swojego zawodnika zabrał bowiem prezydent Olympique Lyon, Jean-Michel Aulas.

– Negocjuje z największymi europejskimi klubami. Jestem tą osobą, która ożywiła negocjacje z PSG. Jeśli oni wyrównają ofertę, którą otrzymałem od innych klubów, a Tanguy się zgodzi na ich propozycję, byłoby miło gdyby to tam trafił. Moim zdaniem najbardziej utalentowani francuscy piłkarze powinni zostać w Ligue 1.

Z pewnością nie mogą się z tym zgodzić działacze innych zespołów, które marzyły o zakontraktowaniu utalentowanego pomocnika. Wśród nich są zapewne między innymi wspomniany Manchester City, Manchester United, Juventus czy Real Madryt. Wydaje się jednak, że wszystkie te ekipy będą zmuszone obejść się smakiem.

Czy jednak PSG będzie skłonne pójść na rękę Aulasowi i wydać grube miliony za Francuza? Kilka tygodni temu, gdy pojawił się temat sprzedaży Ndombele, prezydent Lyonu wspominał o kwocie 90 milionów funtów.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy