Problemy Tottenhamu. Dwóch zawodników z pozytywnymi wynikami testu na koronawirusa!

W niedzielne popołudnie piłkarze Tottenhamu rozegrają wyjazdowe starcie z Newcastle. Londyński zespół z pewnością będzie musiał radzić sobie bez dwóch graczy z pierwszej drużyny. W szeregach „Kogutów” pojawiły się bowiem pozytywne wyniki testu na koronawirusa.

W dobrym stylu podopieczni Nuno Espirito Santo rozpoczęli sezon 2021/2022, wygrywając trzy ligowe mecze z rzędu, w tym także starcie z Manchesterem City. Od zwycięstwa w rywalizacji z Watfordem, które miało miejsce 29 sierpnia, rezultaty Tottenhamu pozostawiają wiele do życzenia. Wystarczy powiedzieć, że londyński klub wygrał w lidze zaledwie jeden mecz, notując aż trzy porażki.

Koronawirus w Tottenhamie

Nuno Espirito Santo ma nadzieję, że Tottenham zdoła zdobyć trzy punkty w rywalizacji z Newcastle. Jak się okazuje, „Koguty” rozegrają mecz bez dwóch zawodników z pierwszej drużyny. Sky Sports informuje bowiem, iż w szeregach zespołu ze stolicy Anglii pojawiły się dwa pozytywne wyniki testu na koronawirusa.

Oficjalnie nie podano jeszcze nazwisk tych graczy. W mediach społecznościowych przewija się informacja, że tymi piłkarzami są Son i Gil.