Przedstawiciel Lille potwierdza. Victor Osimhen o krok od transferu!

Victor Osimhen
Victor Osimhen

Już w najbliższych dniach powinniśmy być świadkami dużego transferu. Victor Osimhen ma bowiem zasilić szeregi Napoli. Jak poinformował dyrektor generalny Lille, przeprowadzka zawodnika wydaje się kwestią czasu.

Dzięki świetnej postawie Victora Osimhena w trakcie sezonu 2019/2020, Nigeryjczyk wzbudził zainteresowanie kilku dużych ekip. Od dawna o piłkarza zabiega Napoli. Sam gracz długo wahał się z decyzją, gdyż preferował przenosiny do Premier League.

Victor Osimhen trafi do Napoli

Wygląda na to, że 21-latek przekonał się do zasilenia Napoli. W rozmowie z mediami, dyrektor generalny Lille, Marc Ingla potwierdził, iż transakcja jest bliska finalizacji – Myślę, ze jesteśmy już na ostatniej prostej. Nawet biorąc pod uwagę zainteresowanie innych zespołów.

Osimhen podjął decyzję i jesteśmy na ostatnim etapie dopinania szczegółów. Szkoda, że taki gracz opuszcza naszą drużynę, ale tak działa rynek – oznajmił Ingla.

Spory zarobek

Jak informuje Gianluca Di Marzio, francuska ekipa otrzyma za swojego ofensywnego zawodnika 50 milionów euro. Dodatkowe 10 milionów euro może zostać przelane na konto Lille, jeżeli zostaną spełnione odpowiednie bonusy.

 

 

Komentarze

komentarzy