Przełom w negocjacjach. Kai Havertz o krok od transferu do Chelsea!

Kolejny, duży transfer przeprowadza Chelsea. Po tym, jak zespół zasilił w czerwcu Timo Werner, londyńska drużyna jest już o krok od sprowadzenia Kaia Havertza. Klub ze Stamford Bridge ustalił najważniejsze aspekty transferu. Bayer Leverkusen może zarobić na 21-latku nawet 100 milionów euro!

Spoglądając na ruchy transferowe Chelsea, trudno zauważyć, by ekipę „The Blues” w jakikolwiek sposób dotknął kryzys. Timo Werner dołączył do zespołu z Premier League za 53 milionów euro. Podobną kwotę klub wyda na Bena Chilwella, którego przeprowadzka do drużyny jest tylko kwestią czasu.

Kai Havertz trafi do Chelsea

Najwięcej pieniędzy „The Blues” poświęcą jednak na Kaia Havertza. Według ostatnich doniesień Fabrizio Romano, Bayer zaakceptuje ofertę Chelsea. Londyński klub zaoferował 80 milionów euro podstawy plus 20 milionów euro bonusów.

Jak dodaje wspominany dziennikarz, od finalizacji transferu dzielą już tylko szczegóły i formalności.

Duży kredyt zaufania

Na działalność swojego zarządu w trakcie letniego okna transferowego nie może zatem narzekać Frank Lampard. Szkoleniowiec zespołu otrzyma kilka świetnych wzmocnień. Za tymi ruchami klubu z pewnością pójdą oczekiwania.