Przełom w sprawie Neymara? Dyrektor sportowy PSG potwierdził doniesienia prasy!

Plotki odnośnie przyszłości Neymara zapewne męczą już dużą grupę kibiców. W kontekście francuskiej piłki porusza się najczęściej jeden temat. Jest nim oczywiście Brazylijczyk, a dokładniej możliwy powrót piłkarza do Hiszpanii. Cała sytuacja najwidoczniej zaczyna irytować także PSG.

Kilka dni przed startem ligi, media spekulowały o bardzo prawdopodobniej nieobecności Neymara w meczu z Nimes. Powodem absencji miała być oczywiście niepewna sytuacja zawodnika odnośnie dalszej gry w klubie. Neymar niejednokrotnie dał do zrozumienia PSG, że chce opuścić drużynę w trakcie letniego okna transferowego.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Mistrz Francji nie zamierza dalej tolerować gierek Brazylijczyka. Dyrektor sportowy zespołu potwierdził w rozmowie z mediami, iż piłkarz nie wystąpi w pierwszej kolejce Ligue 1 – Neymar nie zagra jutro z Nimes. To decyzja podjęta przez klub, którą usłyszał już sam zawodnik.

Żeby tego było mało, Leonardo oznajmił również, że są prowadzone rozmowy w sprawie transferu 27-latka, jednakże na ten moment nic nie jest ustalone – Rozmowy można określić jako zaawansowane, ale nie ma jeszcze żadnego porozumienia. Zobaczymy co przyniesie przyszłość. Każdy chce, by ta sytuacja się wyjaśniła.

Oczywiście nasuwa się teraz pytanie, jaki klub prowadzi te zaawansowane rozmowy. W ostatnich tygodniach o Neymara starała się Barcelona. Media niedawno zaczęły sugerować, iż Real po raz kolejny podejmie próbę sprowadzenia zawodnika PSG.

Trzeba mieć także na uwadze jeszcze jedno rozwiązanie. Cała saga może zakończyć się wystąpieniem Brazylijczyka w stylu, jak bardzo oddany jest paryskiej ekipie i ile chce z mistrzem Francji zdobyć trofeów. Miejmy nadzieję, że finał tej sprawy jest już bliski.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Komentarze

komentarzy