Przemysław Płacheta otrzyma wielką szansę? Polak ma wystąpić w starciu z Manchesterem United!

Obecny sezon jest dla Przemysława Płachety kompletnie nieudany. 23-latek w pierwszych tygodniach rozgrywek w ogóle nie łapał się do kadry Norwich. Debiut w angielskiej ekstraklasie reprezentant Polski zaliczył 31 października w meczu z Leeds. Jest to do tej pory jedyny mecz Płachety w Premier League. Według ostatnich doniesień mediów, sytuacja powinna ulec zmianie. Płacheta ma zagrać w starciu z Manchesterem United.

Przemysław Płacheta trafił do Norwich ze Śląska Wrocław w lipcu 2020 roku. 23-latek miał swój udział w awansie zespołu do Premier League, rozgrywając 26 spotkań w Championship i spędzając na murawie ponad tysiąc minut. Biorąc jednak pod uwagę dość niepewną pozycję Płachety w zespole, szanse na regularną grę w najwyższej klasie rozgrywkowej były nikłe.

Płacheta zagra z Manchesterem United?!

Do tej pory Przemysław Płacheta rozegrał kilka minut. Mowa o ligowym starciu z Leeds United, które zakończyło się zwycięstwem rywali. 23-latek tylko czterokrotnie znalazł się w kadrze meczowej na spotkanie w Premier League. Według ostatnich doniesień, Płacheta dostanie wielką szansę.

Jak twierdzi Tomasz Włodarczyk z serwisu meczyki.pl, Przemysław Płacheta najprawdopodobniej wyjdzie w pierwszym składzie na mecz z Manchesterem United. Norwich zagra z „Czerwonymi Diabłami” w sobotę o godzinie 18:30.