Przewidywany skład reprezentacji Polski na mecz z Rosją!

Już we wtorkowy wieczór reprezentacja Polski zaliczy swój jeden z dwóch testów tuż przed Euro 2020. Podopieczni Paulo Sousy zmierzą się na Stadionie Miejskim we Wrocławiu z Rosją. Jaką wyjściową jedenastkę możemy zobaczyć? 

Wbrew pozorom, wybór rywali na ostatnie mecze towarzyskie przed wielką imprezą jest niezwykle ważny. Wystarczy przypomnieć sobie 2018 roku i potyczkę z Litwą, która nie mogła odpowiedzieć na żadne ważne pytanie. Tym razem przeciwnicy wydają się odpowiedni. Najpierw reprezentacja Polski zagra z Rosją, a następnie zmierzy się z Islandią.

Przewidywany skład na Rosję

W związku z tym, iż jest to starcie towarzyskie, będące okazją na przetestowanie kilku wariantów, możemy spodziewać kilku zmian. Taką wyjściową jedenastkę typuje Przegląd Sportowy:

Fabiański – Bereszyński, Helik, Bednarek – Jóźwiak, Krychowiak, Moder, Klich, Puchacz – Kownacki, Świderski

Największe zaskoczenie wzbudza oczywiście linia ataku, którą tworzy duet Kownacki-Świderski. Robert Lewandowski najprawdopodobniej nie wybiegnie w tym meczu na murawę. Z problemami zdrowotnymi zmaga się natomiast Arkadiusz Milik. Paulo Sousa musi zatem przetestować niecodzienne rozwiązanie.

Komentarze

komentarzy