Przewrotka Leo Messiego w starciu z Clermont! [WIDEO]

Na inaugurację sezonu Ligue 1, piłkarze PSG rywalizowali na wyjeździe z Clermont. Mistrz Francji rozpoczął kampanię mocnym uderzeniem, wygrywając mecz aż 5:0. Fenomenalne spotkanie rozegrali Neymar oraz Messi. Argentyńczyk popisał się pierwszą w karierze przewrotką.

Paryżanie wyszli na prowadzenie już w 9. minucie meczu. Do siatki trafił Neymar, który wykorzystał podanie od Messiego. Nieco ponad kwadrans później, Brazylijczyk zanotował asystę przy trafieniu Hakimiego. Jeszcze przed przerwą PSG zdobyło trzecią bramkę. Drugą asystę zaliczył Neymar, tym razem przy trafieniu Marquinhosa.

Przewrotka Leo Messiego

Pod koniec meczu popis swoich umiejętności zaprezentował Leo Messi. Argentyńczyk trafił do siatki w 80. oraz 86. minucie spotkania. Na szczególną uwagę zasługuje drugi gol, gdzie Messi zrobił przewrotkę.