Przyszłość Nuno Espirito Santo stoi pod znakiem zapytania. Tottenham zwołał spotkanie!

Od trzech zwycięstw sezon 2021/2022 Premier League rozpoczął Tottenham. Wydawało się zatem, że Nuno Espirito Santo zaliczy dobry początek pracy w londyńskiej ekipie. Od wygranej 1:0 z Watfordem było tylko gorzej. W trakcie 10. kolejki Tottenham zaliczył kolejną dotkliwą porażkę w starciu z zespołem z BIG 6. Niewykluczone, że przegrany mecz z Manchesterem United zadecyduje o przyszłości Portugalczyka.

Tottenham bardzo długo szukał nowego trenera. Ostatecznie wybór padł na Nuno Espirito Santo, który zakończył swoją czteroletnią przygodę z Wolverhampton. Początek portugalskiego szkoleniowca w ekipie „Kogutów” był obiecujący. Tottenham wygrał trzy ligowe mecze z rzędu, pokonując m.in. Manchester City.

Nuno Espirito Santo zostanie zwolniony?

Po porażce z Crystal Palace 0:3, która miała miejsce 11 września, piłkarze londyńskiego zespołu spisują się poniżej oczekiwań. Wystarczy powiedzieć, że w ostatnim czasie Tottenham zanotował porażkę 0:3 z Chelsea, 1:3 z Arsenalem czy 0:3 z Manchesterem United. Niewykluczone, że sobotni pojedynek z „Czerwonymi Diabłami” zadecyduje o przyszłości Portugalczyka.

Jak twierdzi bowiem Matt Law z „The Telegraph”, zarząd Tottenhamu zwołał dziś (tj. niedziela) specjalne spotkanie w sprawie przyszłości Nuno Espirito Santo. Niewykluczone, że zapadnie decyzja o zwolnieniu Portugalczyka.