PSG atakują już dosłownie wszyscy. „Al-Khelaifi wpuścił do drużyny truciznę”

Al-Khelaifi
Al-Khelaifi

Pomimo zwycięstwa w Ligue 1, obecny sezon jest odbierany jako wielkie rozczarowanie przez fanów PSG. Brak awansu chociażby do ćwierćfinału Ligi Mistrzów oraz porażka w finale Pucharu Francji spuściła falę krytyki na zespół ze stolicy Francji.

Paryżan krytykują już dosłownie wszyscy – najpierw obecni piłkarze (Neymar), potem byli zawodnicy (Ben Afra), a teraz przyszedł czas na matkę, a zarazem agentkę Adriena Rabiota. Kobieta po raz kolejny postanowiła skomentować decyzję o odsunięciu z drużyny jej syna.

– Prezydent Al-Khelaifi podjął wobec niego całkowicie niesprawiedliwą decyzję i wszyscy o tym wiedzą. W ten sposób wpuścił do drużyny truciznę, która rozprzestrzeniła się w niej podczas ostatnich pięciu miesięcy. On rozbił swój zespół, ponieważ zapomniał o czynniku ludzkim.

Kiedy podejmujesz pewne decyzje w życiu, pojawiają się konsekwencje krótko, średnio lub długoterminowe. Tutaj jest widoczny przede wszystkim brak zrozumienia funkcjonowania klubu piłkarskiego – stwierdziła matka piłkarza.

Rabiot został odsunięty od drużyny w grudniu ubiegłego roku. Francuz odrzucił propozycję podpisania nowej umowy i latem odejdzie z Paryża na zasadzie wolnego transferu. W jego miejsce Thomasowi Tuchelowi kupiono Leandro Paredesa, ale Argentyńczyk nie wpasował się odpowiednio do zespołu i we francuskiej prasie coraz częściej pojawią się informację, że pomocnik kompletnie nie pasuje do tej drużyny.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

Komentarze

komentarzy