PSG kusi Kyliana Mbappe. Francuz mógłby zostać najlepiej zarabiającym piłkarzem na świecie?!

Umowa Kyliana Mbappe z PSG obowiązuje tylko do końca obecnego sezonu. Wiele wskazuje na to, że 23-latek opuści Paryż i przeniesie się do Madrytu, by podpisać kontrakt z „Królewskimi”. Według ostatnich doniesień mediów, klub ze stolicy Francji nie składa jeszcze broni i może zaoferować Kylianowi ogromną podwyżkę, dzięki której byłby najlepiej zarabiającym piłkarzem na świecie.

Dla Kyliana Mbappe dwumecz z Realem Madryt jest szczególny. Zainteresowanie 23-latkiem ze strony „Królewskich” jest powszechnie wiadome. Francuz rozegrał świetny mecz w Paryżu, zdobywając decydującego gola w doliczonym czasie gry i przybliżając PSG do awansu.

PSG kusi Mbappe

Choć wiele wskazuje na to, że Kylian Mbappe nie przedłuży umowy z paryskim klubem, to zarząd zespołu z Ligue 1 nie składa broni. Według informacji „The Independent”, 23-latek otrzymał od PSG propozycję nowego kontraktu, na mocy której otrzymywałby rocznie 63 miliony euro, co przekłada się na 1,2 miliona euro tygodniowo. Tym samym Kylian Mbappe byłby najlepiej zarabiający piłkarzem na świecie.

Na ten moment Kylian Mbappe chce się skupić przede wszystkim na dwumeczu z „Królewskimi” i awansie do ćwierćfinału.

Komentarze

komentarzy