PSG pójdzie na układ z Neymarem? Paryżanie zaproponowali piłkarzowi pewne rozwiązanie

Neymar

PSG za wszelką cenę chce położyć kres wewnętrznemu kryzysowi związanemu z prawdopodobnym odejściem Neymara. Władze klubu zamierzają ponownie porozmawiać z zawodnikiem, aby zaproponować mu pewien układ.

Polegałby on na opuszczeniu klubu przez Brazylijczyka, lecz dopiero za rok. Rozmawiać ze swoim rodakiem ma zamiar Leonardo, nowy dyrektor sportowy mistrza Francji. Klub z Paryża uważa to za najlepsze wyjście z tej patowej sytuacji, ponieważ trudno im dojść do przekonania, że ten transfer zostanie sfinalizowany w obecnym miesiącu.

Neymar przekazał klubowi swoją decyzję już przed Copa America, o czym informował Thomas Tuchel. Barcelona nie jest jednak w stanie zapłacić pieniędzy jakich żąda PSG za swoją gwiazdę, stąd decyzja, aby przełożyć ten deal o kolejny rok za bardziej miarodajną kwotę. Sam reprezentant Brazylii nie uważa tego pomysłu za dobry i sądzi, że jego czas w Ligue 1 dobiegł końca. Jest to jego przemyślana decyzja, którą konsultował z rodziną oraz przyjaciółmi.

W głowie Neymara jest jedno – Barcelona. Kataloński dziennik „SPORT” donosi, że odrzuci on wszystkie inne oferty. Do wspomnianych rozmów ma dojść w najbliższych godzinach. PSG straciło nadzieję na zmianę decyzji przez swojego podopiecznego, ale uważają, że takie rozwiązanie będzie idealnym kompromisem dla obu stron.

Co się stanie w przypadku, gdy Brazylijczyk odmówi? Najprawdopodobniej zmusi to francuską drużynę do obniżenia ceny wywoławczej i znalezienia porozumienia z Barceloną.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Komentarze

komentarzy