PSG żegna się z LM. Idiotyczne zachowanie Di Marii! [WIDEO]

Przed niełatwym zadaniem stanęli piłkarze PSG. Pierwszy półfinałowy mecz francuskiej ekipy z Manchesterem City zakończył się zwycięstwem piłkarzy Guardioli, którzy wygrali w Paryżu 2:1. W rewanżu PSG musiało zatem gonić wynik. Ta sztuka podopieczni Pochettino się nie udała. Manchester City ostatecznie wygrał 2:0, a idiotyczne zachowanie zaprezentował Angel Di Maria.

Już w 11. minucie spotkania na prowadzenie wyszli „The Citizens”, a gola strzelił Mahrez. Gracze PSG próbowali wyrównać stan meczu, jednakże nieporadność gości sprawiła, iż do szatni obie ekipy zeszły przy wyniku 1:0. W drugiej połowie rywalizacji do siatki ponownie trafił Mahrez, praktycznie rozstrzygając sprawę awansu.

Idiotyczne zachowanie Di Marii

Frustracja piłkarzy PSG była widoczna, a idealnie zobrazował to Angel Di Maria, który w idiotyczny sposób osłabił swój zespół.

Do końca meczu nie widzieliśmy już goli. Manchester City czeka teraz na zwycięzcę drugiej półfinałowej pary, czyli rywalizacji Chelsea z Realem Madryt.