Quincy Promes aresztowany. Zaatakował nożem członka rodziny

Skandale związane z profesjonalnymi piłkarzami zdarzają się dość często. Z reguły piłkarze są zatrzymywani przez policję z powodu przekroczenia prędkości. Zdarzają się bardziej oburzające występki, jak chociażby skandale obyczajowe. Pewne granice przekroczył Quincy Promes. Według holenderskich mediów, 28-latek zaatakował nożem członka rodziny.

Jeszcze wczoraj Quincy Promes reprezentował na boisku barwy Ajaksu. Co więcej, ofensywny gracz strzelił nawet jednego gola w wygranym przez jego drużynę meczu 4:0 przeciwko Zwolle. Dzień później 28-latek trafił na nagłówki holenderskich mediów. Nie był to jednak efekt dobrej gry Promesa.

Atak nożem

Według informacji „De Telegraaf”, Quincy Promes trafił do tymczasowego aresztu. 28-latek jest oskarżony o zaatakowaniem nożem jednego z członków rodziny. Do całej sytuacji miało dojść jeszcze w lipcu, jednakże cała sprawa była skutecznie ukrywana.

Jak informują media, Promes spędzi w areszcie najbliższe trzy dni. Piłkarz usłyszał oczywiście zarzuty. Za ten występek grożą zawodnikowi cztery lata więzienia.

Komentarze

komentarzy