[QUIZ] Czy znasz najlepszych zawodników poprzednich sezonów Premier League?

Mohamed Salah
Mohamed Salah

Do końca sezonu Premier League pozostało zaledwie kilka kolejek. To zatem idealny moment na wybranie najlepszego piłkarza sezonu, który odbierze te nagrodę już za kilka kolejek.

W Anglii tradycyjnie co roku wszyscy piłkarze oddają swoje głosy, które po podliczeniu wskazują najbardziej wartościowego zawodnika danej kampanii. Do tej pory największa liczbą laureatów może pochwalić się Manchester United (aż 11), lecz w tym sezonie raczej „Czerwone Diabły” nie będą w stanie podwyższyć tej liczby.

Wśród największych faworytów wymienia się przede wszystkim Virgila Van Dijka oraz Raheema Sterlinga. Który z nich ostatecznie powtórzy ten wyczyn kilkunastu innych zawodników, którzy w przeszłości odbierali tę statuetkę?

W międzyczasie wszystkich spekulacji, zapraszamy do popisania się swoją wiedzą i wskazania 26 zawodników, którzy otrzymywali ten zaszczytny tytuł w przeszłości. Oczywiście uwzględniamy nagrodę od PFA (zawodowego związku piłkarzy), ponieważ w angielskiej ekstraklasie podobną statuetkę przyznają także dziennikarze.

Ważne: dla ułatwienia (młodsi kibice na pewno nam podziękują) prosimy o wpisywanie tylko i wyłącznie NAZWISKA danego piłkarza.

Wszystkie osoby, które wzięły udział w Quizie prosimy o pochwalenie się swoim wynikiem. Oczywiście zachęcamy do niekorzystania przy tym teście z innych źródeł aniżeli własna wiedza. To ma być przede wszystkim zabawa.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

Komentarze

komentarzy