Radosław Majdan reaguje na słowa Michniewicza: Nie mogę pozwolić, by ktoś taki obrażał mnie bezkarnie

Sporo medialnego szumu ciągnie się za meczem Polska – Szwecja. Mowa konkretnie o reakcji Czesława Michniewicza w rozmowie z Jackiem Kurowskim. Kilku osobom taka postawa się nie spodobała. W tym gronie jest Radosław Majdan, który nie usłyszał bezpośrednich słów od selekcjonera kadry, ale zdaje sobie sprawę, że Czesław Michniewicz w pewnym momencie mówił również o nim. Radosław Majdan postanowił zareagować na słowa trenera.

O co konkretnie chodzi? Czesław Michniewicz w trakcie programu „Pogadajmy o piłce” na kanale Meczyki.pl, postanowił poruszyć temat dotyczący Radosława Majdana (cyt. za: meczyki.pl) – Jeśli nasz celebryta – bez nazwiska, domyślicie się o kogo chodzi – który grasował w Zatoce Sztuki, mnóstwo innych głupot narobił łącznie z molestowaniem rzeczniczek klubów, a potem ocenia mnie moralnie, to ja tego nie akceptuję. Tego nie mogę strawić. 

Reakcja Radosława Majdana

Na słowa selekcjonera reprezentacji Polski zareagował Radosław Majdan. Były bramkarz skomentował sprawę podczas programu „Misja Sport” w Onecie – Ja nie mogę pozwolić na to, by ktoś taki jak Czesław Michniewicz obrażał mnie bezkarnie. Mam nadzieję, że ochłonie. Niepotrzebnie też wraca do tego tematu.