Radosław Majecki trafi na wypożyczenie? Możliwy powrót do Polski!

Transfer Radosława Majeckiego do Monaco nie okazał się specjalnie udanym ruchem. W ciągu dwóch sezonów, 22-latek rozegrał raptem 11 spotkań. Nic dziwnego, że w najbliższych tygodniach golkiper może zmienić klub. Według ostatnich doniesień mediów, jedną z drużyn obserwujących sytuację Majeckiego jest Lech Poznań.

Radosław Majecki został graczem Monaco w styczniu 2020 roku, a Legia otrzymała za utalentowanego bramkarza 7 milionów euro. Sam piłkarz został na drugą część sezonu w Warszawie i przeprowadził się do Monako dopiero przed rozpoczęciem sezonu 2020/2021.

Od początku pobytu w klubie, Radosław Majecki musi godzić się z rolą rezerwowego. W trwającej kampanii 22-latek zaliczył raptem 4 występy, 2 przypadają na Puchar Francji, 1 na Ligę Europy oraz 1 na kwalifikacje do Ligi Mistrzów.

Majecki trafi na wypożyczenie?

Nic dziwnego, że został podjęty temat wypożyczenia Radosława Majeckiego. Jak informuje Sebastian Staszewski z Interii, 22-latek może otrzymać sporo ofert, gdyż w przeszłości Monaco odrzucało propozycje wypożyczenia z Belgii, Holandii czy Włoch. Co ciekawe, jednym z klubów wykazujących teraz zainteresowanie golkiperem jest Lech Poznań.