Radosław Majewski zawodnikiem Wieczystej Kraków!

Kolejny, spektakularny transfer (jak na polskie warunki) przeprowadziła Wieczysta Kraków. Zespół zasilił bowiem Radosław Majewski. 33-latek podpisał dwuletni kontrakt. 

Bez wątpienia największą uwagę w ostatnich miesiącach przykuła przeprowadzka Sławomira Peszki do Wieczystej Kraków. Były reprezentant Polski porzucił grę w ekstraklasie na rzecz rywalizacji w lidze okręgowej. Ambicje drużyny są jednak bardzo duże, co potwierdza kolejny transfer zespołu.

Radosław Majewski zawodnikiem Wieczystej

W piątek Wieczysta Kraków przedstawiła nowego piłkarza. Jest nim Radosław Majewski. Ofensywny pomocnik w przeszłości reprezentował barwy takich klubów, jak Nottingham Forest, Huddersfield czy Western Sydney.

Na krajowym podwórku, Majewski grał w Pogoni, Lechu czy Polonii. Wszystkie polskie zespoły w momencie obecności 33-latka rywalizowały w ekstraklasie.

Kontrakt na dwa lata

Z krakowskim zespołem Radosław Majewski związał się na dwa lata. Ambicją klubu jest gra w najwyższej klasie rozgrywkowej. Zespół z pewnością ma nadzieje, że Majewski dołoży cegiełkę, by w przyszłości zrealizować ten cel.

 

Komentarze

komentarzy