Rafał Kurzawa dogadał się z nowym klubem. Wraca do ekstraklasy, ale nie do Górnika!

W ostatnim czasie dość często był poruszany temat Rafała Kurzawy. 28-latek od października ubiegłego roku pozostawał bez klubu. Gdy wydawało się, że Kurzawa dojdzie do porozumienia z Górnikiem i wróci do Zabrza, nagle pojawiła się zupełnie inna opcja. Według ostatnich doniesień mediów, Rafał Kurzawa zostanie graczem Pogoni Szczecin.

Z pewnością zupełnie inaczej Rafał Kurzawa wyobrażał sobie swoją przygodę we francuskim Amiens. 28-latek nie spełnił pokładanych w nim oczekiwań, dlatego na początku października ubiegłego roku były reprezentant Polski doszedł do porozumienia w sprawie rozwiązania kontraktu. Od kilku miesięcy Kurzawa poszukiwał zatem nowego klubu.

Przeprowadzka do Szczecina

Doniesienia z ostatnich dni sugerowały, iż Kurzawa wróci do Górnika. Co prawda zespół z Zabrza nie osiągnął pełnego porozumienia z zawodnikiem, jednakże prowadzono w tym temacie negocjacje, które mogły dawać nadzieję, że obie strony dojdą do porozumienia. Jak się okazuje, Górnik nie pozyska uniwersalnego piłkarza.

Według informacji Piotra Koźmińskiego z WP Sportowe Fakty, Rafał Kurzawa zostanie zawodnikiem Pogoni Szczecin. Co ciekawe, 28-latek rzekomo ma podpisać kontrakt na kilka lat. Tym samym znika raczej temat powrotu Kamila Grosickiego do Szczecina.

Komentarze

komentarzy