Raiola podgrzewa atmosferę w sprawie Pogby: Istnieje możliwość powrotu do Juventusu

Paul Pogba
Paul Pogba

Tylko do końca trwającego sezonu obowiązuje umowa Paulo Pogby z Manchesterem United. Choć ostatnie doniesienia mediów sugerowały, iż francuski pomocnik skłania się w stronę przedłużenia kontraktu, to atmosferę postanowił podgrzać Mino Raiola, który nie wykluczył powrotu 28-latka do Turynu.

Temat transferu Pogby jest obecny w mediach już od dłuższego czasu. Francuza niejednokrotnie łączono z przenosinami do Manchesteru United czy PSG. Spekulacje nasiliły się w trakcie letniego okna 2020. Wszystko za sprawą umowy, jaką ma Pogba z Manchesterem United. 28-latek związany jest z angielską ekipą do końca czerwca 2022 roku. Oznacza to, iż Paul może przenieść się do nowego zespołu na zasadzie wolnego transferu.

Raiola o sytuacji Pogby

W rozmowie z RAI, temat przyszłość Paula Pogby poruszył jego agent – Mino Raiola: Kontrakt Pogby wygasa w przyszłym roku. Porozmawiamy z Manchesterem i zobaczymy, co się wydarzy. Z pewnością Turyn pozostał w jego sercu i bardzo mu na tym zależy. Istnieje możliwość powrotu do Juventusu.

Angielskie media informowały w ostatnim czasie, iż Paul Pogba coraz śmielej spogląda na podpisanie nowej umowy z „Czerwonymi Diabłami”. Wpływ na zmianę postawy Francuza miał mieć m.in. transfer Cristiano Ronaldo.

ZGARNIJ 70 ZŁ ZA KAŻDEGO GOLA MESSIEGO Z LYONEM

Komentarze

komentarzy