Raiola zaszkodził Realowi. Manchester United podwyższył cenę za Pogbę

Paul Pogba
Paul Pogba

Ostatnie wypowiedzi Mino Raioli nie zostały zbyt dobrze odebrane w Manchesterze United. W wyniku tego „Czerwone Diabły” postanowiły zrobić na złość włoskiemu agentowi (zarazem Realowi Madryt) i podwyższyli cenę za Francuza.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Przedstawiciel pomocnika już dwukrotnie w mediach wspomniał, że jego piłkarz pragnie odejść z Old Trafford. W rozmowie z „The Times” przyznał:

– Każdy w klubie, od trenera po właściciela, znają życzenie Paula o odejściu z klubu. Nadal trwają rozmowy w tym temacie i mam nadzieję, że wszyscy dojdą do porozumienia.

Kilka dni wcześniej sam Francuz przyznał, że to odpowiedni czas na nowe wyzwania. Póki co zespół trenuje w Perth, a Pogba na przeróżnych zdjęciach wygląda na zadowolonego. Ciekawe jak jednak zareaguje, gdy dowie się, że jego klub podwyższył jego wyjściową cenę do 180 milionów funtów. Taka kwota byłaby drugą co do wielkości w historii futbolu.

Jest to dwukrotnie wyższa wycena, aniżeli Manchester zapłacił za piłkarza Juventusowi trzy lata temu. Wzrost cen jednak sprawił, że wartość piłkarzy znacznie się zmieniła i chętni na zakup Pogby muszą to zrozumieć. Póki co do United nie wpłynęła żadna oferta za 26-latka ze strony Realu, który czeka na rozwój sytuacji.

Menedżer klubu Ole Gunnar Solskjaer chwali profesjonalizm swojego piłkarzy, twierdząc, że nie sprawia on żadnych kłopotów podczas treningów. Czy ta sytuacja ulegnie zmianie wraz z upływającymi dniami transferowego okienka?

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy