Ramos wygwizdany na finale KMŚ. „Ludzie powinni szanować takich piłkarzy jak ja”

Real Madryt zdecydowanie pokonał Al Ain w finale Klubowych Mistrzostw Świata w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Nie wszyscy kibice byli jednak uradowani takim wynikiem. Głównie tyczyło się to krytyków Sergio Ramosa. Hiszpan został bowiem przez nich wygwizdany.

Uważa się, że kapitan „Królewskich” otrzymał takie negatywne przyjęcie ze względu na incydent z ubiegłego finału Ligi Mistrzów, kiedy to starł się z Mohamedem Salahem. Pomimo wygrania kolejnego trofeum ze swoim klubem, Ramos szybko wyraził swoje rozczarowanie zachowaniem podczas meczu ze strony kibiców na stadionie Zayed Sports City.

– Gwizdy są niewytłumaczalne. Myślę, że musisz szanować takich piłkarzy jak ja. Radzimy sobie zespół dobrze w każdych rozgrywkach. Real Madryt nie może być uznany za martwego, w końcu będziemy walczyć o wszystkie możliwe tytuły.

Sobotni triumf był pierwszym sukcesem pod przewodnictwem tymczasowego trenera Santiago Solariego, który przejął w listopadzie zespół po zwolnieniu Julena Lopeteguiego. Z kolei dla Ramosa jest to już 20-sty puchar w barwach „Los Blancos”.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy