Rangnick zapowiada rewolucję: Być może przyjdzie dziesięciu nowych piłkarzy

Manchester United zanotował kolejną dotkliwą porażkę w starciu z Liverpoolem. Tym razem „Czerwone Diabły” przegrały na Anfield 0:4. Porażka komplikuje starania ekipy Old Trafford o czołową czwórkę. Tuż po meczu sytuację Manchesteru United skomentował Ralf Rangnick. Szkoleniowiec zespołu zapowiedział rewolucję w kadrze.

„Czerwone Diabły” nie miały żadnych argumentów w rywalizacji z Liverpoolem. Wystarczy powiedzieć, że zespół z Old Trafford stworzył sobie zaledwie dwie sytuacje bramkowe, wykonując jeden celny strzał. Ta porażka sprawia, że Manchester United może mieć już sześć punktów straty do czwartego Tottenhamu, jeśli ekipa „Kogutów” wygra swój zaległy mecz.

Rewolucja w Manchesterze United

Tuż po meczu Ralf Rangnick skomentował sytuację kadrową Manchesteru United. Szkoleniowiec „Czerwonych Diabłów” zapowiedział rewolucje w drużynie – Ten zespół przejdzie przebudowę. Przyjdzie sześciu, siedmiu, a może nawet i dziesięciu nowych zawodników.

Można przypuszczać, że ruchy transferowe ekipy z Old Trafford będą w pewnym stopniu uzależnione od udziału Manchesteru United w Lidze Mistrzów. Trzeba również pamiętać, że wielu zawodników, takich jak Cavani, Mata, Lingard, Pogba czy Matić opuści zespół po obecnym sezonie.

Komentarze

komentarzy