Raphael Varane w zaawansowanych rozmowach z angielskim klubem?!

Tylko do końca czerwca 2022 roku obowiązuje umowa Raphaela Varane’a. Na ten moment nic nie wskazuje na to, by francuski defensor przedłużył swój kontrakt z „Królewskimi”. Oznacza to, iż Real Madryt musi rozważyć sprzedaż piłkarza, jeśli nie chce stracić zawodnika za darmo. Zainteresowanie mistrzem świata jest spore. Według ostatnich doniesień, Varane ma już prowadzić zaawansowane rozmowy z Manchesterem United.

Od 2011 roku trwa przygoda Varane’a z Realem Madryt. W hiszpańskim zespołem 27-latek cieszył się z mistrzostw Hiszpanii, triumfów w Lidze Mitrzów, czy innych krajowych pucharów. Jeśli wierzyć mediom, sam Raphael Varane chciałby spróbować czegoś nowego, dlatego na poważnie rozważa zmianę klubu.

Varane w rozmowach z Manchesterem United?

Jak twierdzi hiszpański dziennikarz Jose Alvarez Haya w programie Chiringuto, Raphael Varane prowadzi zaawansowane rozmowy z Manchesterem United. Na przestrzeni lat, francuski defensor niejednokrotnie był łączony z przeprowadzką na Old Trafford. Być może ten transfer stanie się faktem.

Real Madryt z pewnością zdaje sobie sprawę z zaistniałej sytuacji i wysłucha wszystkich ofert, jakie wpłyną za francuskiego obrońcę.