Real Madryt i Mbappe mają ustne porozumienie. Horrendalna premia za podpis!

Choć na przestrzeni ostatnich tygodni francuskie media sugerowały, iż Kylian Mbappe może zostać w PSG, to włoski dziennikarz Gianluca Di Marzio nie ma wątpliwości. Francuz będzie graczem „Królewskich”. Co ciekawe, 23-latek ma już ustne porozumienie. Szczegóły całej transakcji robią wrażenie.

Kylian Mbappe mógł zasilić Real Madryt już w 2021 roku. Zarząd PSG nie wyraził jednak zgody na transfer, choć hiszpański zespół oferował około 180 milionów euro. Biorąc pod uwagę fakt, iż Mbappe miał wtedy roczny kontrakt, oferta wydawała się bardzo atrakcyjna. Trzeba jednak pamiętać, że w PSG pieniądze nie są problemem, więc odrzucenie oferty nie wzbudziło większego zaskoczenia.

Mbappe zostanie graczem Realu Madryt?

Wielkimi krokami zbliża się dzień, w którym kontrakt Kyliana Mbappe z PSG przestanie obowiązywać. Jak informuje Gianluca Di Marzio, francuski zawodnik ma porozumienie z Realem Madryt. Według wspomnianego źródła, Kylian Mbappe oraz jego przedstawiciele otrzymają 100 milionów euro za podpis, natomiast sam zawodnik zwiąże się pięcioletnim kontraktem, na mocy którego będzie zarabiać rocznie 25 milionów euro.

Ogłoszenie przenosin Mbappe do Realu Madryt może nastąpić pod koniec maja.