Real Madryt ma dość Edena Hazarda? Wkrótce decyzja w sprawie przyszłości Hiszpana

Nikt nie ma raczej wątpliwości, iż przeprowadzka Edena Hazarda do Realu Madryt to jeden z najgorszych transferów w historii. „Królewscy” zapłacili za belgijskiego zawodnika 115 milionów euro. 32-latek nie tylko miał olbrzymie problemy zdrowotne, ale również rozczarowuje, gdy pojawia się na murawie. Nic więc dziwnego, że Real chciałby rozwiązać sprawę Belga.

Przez wiele sezonów Eden Hazard był najważniejszym zawodnikiem Chelsea. W 2019 roku, belgijski gracz doczekał się wymarzonego transferu do Realu Madryt, a hiszpański klub zapłacił za zawodnika ponad 100 milionów euro. W trakcie swojego pierwszego sezonu, Eden Hazard miał spore problemy zdrowotne. Sytuacja niespecjalnie uległa zmianie w kampanii 2020/2021.

Aktualnie Eden Hazard ma na swoim koncie 73 mecze w barwach „Królewskich”, w których zdobył zaledwie 7 bramek i zanotował 11 asyst.

Decyzja w sprawie Hazarda

Kontrakt belgijskiego zawodnika obowiązuje do 30 czerwca 2024 roku. Jak informuje jednak Mario Cortegana z „The Athletic”, zarząd Realu Madryt chce podjąć ostateczną decyzję w sprawie zawodnika i zapewne zamierza pożegnać się z 32-latkiem. Na ten moment przedstawiciele Hazarda nie prowadzili żadnych poważnych rozmów z innymi klubami.

Komentarze

komentarzy