Reprezentacja Polski może zagrać mecz kontrolny z Brazylią!

„Biało-Czerwoni” poznali rywali w kontekście fazy grupowej mistrzostw świata. W związku z tym, można powoli szukać potencjalnego przeciwnika na mecz kontrolny, poprzedzający wielki turniej. W trakcie rozmowy z RMF FM, selekcjoner naszej kadry – Czesław Michniewicz ujawnił, że trwają rozmowy dotyczące spotkania z Brazylią. Mecz miałby się odbyć w Warszawie.

Argentyna, Meksyk, Arabia Saudyjska – to będą rywale reprezentacji Polski w trakcie fazy grupowej mistrzostw świata. Powoli związek może przygotowywać plan dotyczący zgrupowania poprzedzającego tę wielką imprezę.

Mecz z Brazylią?

Gościem porannej rozmowy w RMF FM był Czesław Michniewicz. Selekcjoner reprezentacji Polski zdradził, że „Biało-Czerwoni” mogą zagrać z Brazylią (cyt. za Onet) Toczy się dyskusja na temat jednego meczu kontrolnego. 16 listopada chcielibyśmy zagrać w Warszawie, o ile się uda zakontraktować silną drużynę z Ameryki Południowej bądź Środkowej. Jest szansa na to, że będzie to Brazylia, ale daleko jeszcze do podpisania dokumentów.

Ostatni raz reprezentacja Polski rozegrała oficjalne spotkanie z Brazylią w 1997 roku. Mowa o towarzyskim starciu zakończonym zwycięstwem Brazylii 4:2. Gole dla Canarinhos strzelali: Giovanni (dwukrotnie) oraz Ronaldo (dwukrotnie). Z kolei bramki dla Polski zdobyli: Cezary Kucharski i Marek Citko.

Komentarze

komentarzy