Reprezentacja Polski nie zagra w Bilbao? Szykuje się zmiana lokalizacji!

Wielkimi krokami zbliża się Euro 2020. Nadal jednak pozostaje wiele wątpliwości w kontekście tej imprezy. Mowa nie tylko o obecności kibiców na stadionach, ale również samych lokalizacjach. Niewykluczone, że kilku gospodarzy straci swoją rolę. Jeśli wierzyć doniesieniom mediów, tak stanie się w przypadku Bilbao. UEFA ma przenieść mecze do Sewilli. To ważna wiadomość dla reprezentacji Polski.

W Bilbao zaplanowano trzy spotkania grupowe, a także starcie 1/8 finału Euro 2020. Wszystkie mecze tej pierwszej fazy dotyczą reprezentacji Hiszpanii, która ma mierzyć się na tym stadionie ze Szwecją (14 czerwca), Polską (19 czerwca) oraz Słowacją (23 czerwca). Według ostatnich doniesień mediów, Bilbao straci rolę gospodarza.

Przeprowadzka do Sewilli

Jak twierdzi hiszpański dziennikarz Manu Carreno, już w poniedziałek UEFA ma oficjalnie poinformować o przeniesieniu spotkań z Bilbao do Sewilli, a dokładniej na Estadio La Cartuja, gdzie w 2003 roku rozegrano finałowy mecz Pucharu UEFA, w którym zmierzyli się zawodnicy FC Porto z Celtikiem. Potyczka obu drużyn zakończyła się triumfem ekipy Jose Mourinho, która wygrała po dogrywce 3:2.