Rhian Brewster coraz bliżej definitywnego transferu!

Zamiast wypożyczenia, transfer definitywny. Rhian Brewster w trakcie letniego okna najprawdopodobniej opuści Liverpool. Atrakcyjną ofertę za 20-latka złożyło w ostatnim czasie Crystal Palace. Co istotne, ekipa „Orłów” zamierza zgodzić się na klauzulę odkupu.

Brewster ma za sobą bardzo udane wypożyczenie do Swansea. Podczas 22 ligowych występów, 20-latek zdobył 11 goli. Po powrocie Brewstera z Championship, klub z Anfield rozważał różne scenariusze w kontekście przyszłości Anglika. Nikt nie wykluczał, że napastnik „The Reds” zostanie w zespole na sezon 2020/2021.

Nieobecność Brewstera na ławce rezerwowych w trakcie dwóch ligowych spotkań sugeruje, iż Rhian opuści jednak ekipę mistrza Anglii. Jak się okazuje, najprawdopodobniej w grę wchodzi transfer definitywny.

Crystal Palace pracuje nad transferem

Według doniesień Jamesa Pearce’a z „The Athletic”, Crystal Palace jest w stanie zapłacić 25 milionów funtów za piłkarza Liverpoolu. Co istotne, ekipa „Orłów” zamierza zgodzić się na wpisanie klauzuli odkupu 20-latka w przyszłości. Na tym aspekcie mocno zależało „The Reds”, gdyż nikt na Anfield nie ma wątpliwości, iż Rhian Brewster to napastnik z wielkim talentem i ogromnym potencjałem.

Komentarze

komentarzy