Rob Holding wkrótce trafi na wypożyczenie?!

Wzmocnienia defensywy w Arsenalu sprawiają, iż Rob Holding może mieć niewielkie szanse na grę w trakcie sezonu 2020/2021. Według ostatnich doniesień mediów, 24-latek trafi wkrótce na wypożyczenie do Newcastle.

Angielski obrońca dołączył do ekipy „Kanonierów” w 2016 roku z Boltonu. Od tego momentu, Holding nie zdołał wywalczyć sobie miejsca w pierwszym składzie londyńskiego zespołu. Najwięcej występów w lidze piłkarz zaliczył w trakcie kampanii 2017/2018, rozgrywając 12 spotkań w Premier League.

Podczas ubiegłego sezonu, Rob zagrał w 8 meczach. Powrót Williama Saliby z wypożyczenia, a także rychły transfer Gabriela Magalhaesa powodują, iż Anglik ma niewielkie szanse na grę w pierwszej drużynie.

Holding zagra w Newcastle?!

Jak donosi David Ornstein z „The Athletic”, Rob Holding jest bliski dołączenia do Newcastle. Ekipa „Sroków” ma sprowadzić zawodnika na zasadzie wypożyczenia. Mało prawdopodobne jest, by w umowie zawarto opcję wykupu.

Choć przenosiny Holdinga wydają się kwestią czasu, to Rob ma spore szanse na występ w meczu o Tarczę Wspólnoty. Z kontuzjami zmagają się bowiem Mari, Chambers oraz Mustafi.

Komentarze

komentarzy