Robben nie przejął się słowami Maurizio Sarriego. Karuzela związana z Hudsonem-Odoim kręci się w najlepsze

Callum Hudson-Odoi
Callum Hudson-Odoi

Na wczorajszej konferencji prasowej przed meczem z Newcastle Maurizio Sarri mocno krytykował Bayern Monachium. Włoch stwierdził, że publiczne wypowiedzi ze strony dyrektora mistrza Niemiec na temat piłkarza Chelsea są oznaką braku szacunku dla jego klubu.

Tymi słowami nie przejął się Arjen Robben, który podobnie jak Hasan Salihamidzić, wspomniał o Callumie Hudsonie-Odoim.

– To jeden z najlepszych młodych zawodników w Europie. Kiedy młody piłkarz dostaje taką szansę, musi ją wykorzystać. Z młodymi zawodnikami zawsze jest tak samo. Aby zostać profesjonalistą, musisz wykonać duży krok, następnie dostać się do pierwszej drużyny i wywalczyć miejsce w składzie. Potem przychodzi utrzymanie miejsca w podstawowym składzie, co już jest problematyczne. Każdy z nas musi coś udowodniać mecz po meczu.

Bayern złożył ofertę w wysokości 35 milionów funtów za 18-latka, ale póki co nadal oba kluby nie doszły do porozumienia. „The Blues” mają nadzieję, że uda im się przekonać skrzydłowego do zmiany decyzji i ostatecznie do podpisania nowej umowy.

Po słownych deklaracjach Salihamidzicia, Chelsea jest gotowa na złożenie apelacji do FIFA. Anglicy sądzą, że Bayern podjął nielegalne działania wobec ich zawodnika, kontaktując się z rodziną piłkarza przed zaakceptowaniem oferty.

Wykorzystaj kod i odbierz 20 zł za FRIKO

Komentarze

komentarzy