Robert Lewandowski chce odejść z Bayernu Monachium?!

Tylko do końca przyszłego sezonu Robert Lewandowski związany jest z Bayernem Monachium. Na ten moment przedstawiciele reprezentanta Polski nie prowadzą rozmów z zarządem niemieckiego klubu w sprawie przedłużenia umowy. Co więcej, według ostatnich doniesień mediów, Lewandowski chce zmienić klub, by zostać bohaterem głośnego transferu.

Robert Lewandowski rozgrywa kolejny genialny sezon. Kapitan naszej kadry zdobył 43 bramki w 36 spotkaniach i najprawdopodobniej zostanie królem strzelców Bundesligi oraz Ligi Mistrzów. Bayern idzie pewnym krokiem po kolejne mistrzostwo i może powalczyć o puchar LM.

Lewandowski zmieni klub?

Niewykluczone, że będzie to ostatni sezon Roberta Lewandowskiego w barwach „Bawarczyków”. Coraz częściej pojawiają się spekulacje dotyczące przyszłości polskiego napastnika. Jak twierdzi Jan Aage Fjortoft, Robert Lewandowski chce opuścić Bayern Monachium. Reprezentant Polski wyobraża sobie zostać bohaterem głośnego transferu.

Gdzie mógłby trafić nasz kapitan? Opcji jest kilka. Zainteresowanie 33-latkiem wykazuje m.in. klub z Premier League. Nie można wykluczyć, że do Lewandowskiego zgłosi się PSG, które zapewne starci Kyliana Mbappe.

Komentarze

komentarzy