Robert Lewandowski nominowany do nagrody The Best FIFA!

Nie ma niespodzianki. Robert Lewandowski znalazł się w ścisłym gronie nominowanych do nagrody The Best FIFA w kategorii najlepszy piłkarz. Już w połowie grudnia poznamy zwycięzcę tego prestiżowego wyróżnienia. Napastnik Bayernu bez wątpienia jest faworytem.

W związku z odwołaniem nagrody Złotej Piłki za obecny rok, ceremonia The Best FIFA określana jest najbardziej prestiżową galą związaną z indywidualnymi osiągnięciami zawodników w 2020 roku. Wszyscy polscy kibice mają nadzieję, że w kategorii najlepszy piłkarz wygra Robert Lewandowski. Napastnik Bayernu znalazł się oczywiście w ścisłej grupie nominowanych.

Nominowani

Grono zawodników z szansą na nagrodę The Best FIFA Men’s Player wygląda niezwykle imponująco. Prócz Roberta Lewandowskiego nominacje otrzymali m.in. Cristiano Ronaldo, Kylian Mbappe, Leo Messi czy Sergio Ramos.

Głosowanie rozpoczyna się już dziś (tj. 25 listopada), a zakończy się 9 grudnia. Zwycięzcę poznamy 17 grudnia podczas specjalnej gali w Zurychu, która ze względu na panującą pandemię, będzie miała charakter tylko wirtualny.

Komentarze

komentarzy