Robert Lewandowski podziękował za wsparcie w trakcie Euro!

Choć Biało-Czerwoni zakończyli przygodę z Euro 2020 na ostatnim miejscu w grupie, to Robert Lewandowski rozegrał swój najlepszy turniej reprezentacyjny w karierze. Kapitan naszej kadry za pośrednictwem mediów społecznościowych podziękował za wsparcie.

Mogliśmy czuć pewne rozczarowanie w kontekście występu Roberta Lewandowskiego w trakcie meczu ze Słowacją. 32-latek był bardzo niewidoczny na murawie. Napastnik Bayernu poprawił swoją grę w starciu z Hiszpanią, a dokładniej podczas drugiej połowy tej rywalizacji, strzelając niezwykle ważnego gola, który zagwarantował nam cenny punkt.

Robert Lewandowski dziękuje za wsparcie

W meczu ze Szwedami było jeszcze lepiej, gdyż Lewandowski strzelił dwa goli i dał nam nadzieję, że uda się wygrać pojedynek, który gwarantował awans do fazy pucharowej. Niestety, pojedynek ze Szwecją zakończył się porażką 2:3.

Robert Lewandowski postanowił podziękować za wsparcie w trakcie tych mistrzostw Europy –  Wszyscy jesteśmy rozczarowani i zdajemy sobie sprawę, że ta historia mogła potoczyć się zupełnie inaczej. Walczyliśmy do końca. Dziękujemy za Wasze wsparcie, za wiarę w nasze możliwości – mamy zespół, który może w niedalekiej przyszłości przynieść nam wszystkim wiele radości. Dziękujemy ze jesteście.

Komentarze

komentarzy