Robert Lewandowski ponownie opuści mecz w Lidze Mistrzów?!

Robert Lewandowski nie wystąpił w ostatnim meczu Ligi Mistrzów z powodu kontuzji mięśniowej. Wygląda na to, że polski napastnik ponownie opuści spotkanie w tych prestiżowych rozgrywkach. Doniesienia mediów sugerują, że Lewandowski zmaga się z drobnym urazem.

Napięty terminarz sprawia, iż trenerzy na każdym kroku szukają spotkań, w których mogą oszczędzić swoich kluczowych zawodników. Po meczu z Salzburgiem, Bayern miał już zagwarantowane pierwsze miejsce w grupie. W związku z tym, do Madrytu nie poleciało kilku ważnych zawodników, w tym Robert Lewandowski. Polak zmagał się z kontuzją mięśniową.

Lewandowski nie zagra z Lokomotiwem

Jak informuje Onet Sport, Robert Lewandowski ponownie nie zagra w spotkaniu Ligi Mistrzów. Według wspomnianego źródła, Lewandowski zmaga się z drobnym urazem. Hansi Flick nie będzie zatem ryzykować zdrowiem napastnika w meczu, który nie wpłynie na pozycję „Bawarczyków”.

Można przypuszczać, że Bayern wyjdzie w rezerwowym składzie. Otwiera to furtkę dla Lokomotiwu, który cały czas ma szansę na Ligę Europy. Rosyjski klub musiałby jednak wygrać z niemiecką ekipą, a Salzburg nie może zwyciężyć w rywalizacji z Atletico Madryt.

Komentarze

komentarzy