Robert Lewandowski z czerwoną kartką! Barcelona wygrywa z Osasuną 2:1!

We wtorkowy wieczór odbył się kolejny mecz FC Barcelony z udziałem Roberta Lewandowskiego. Polski snajper zakończył spotkanie już w trzydziestej minucie, bowiem obejrzał czerwoną kartkę!

Szybki koniec meczu dla Lewandowskiego

Robert Lewandowski musiał opuścić boisko po czerwonej kartce już w trzydziestej minucie. Złożyły się na nią dwa żółte kartoniki. Pierwszy z nich został pokazany Polakowi w jedenastej minucie po pociągnięciu za koszulkę Nacho Vidala. Druga kartka pojawiła się po pół godzinie gry, kiedy Lewy „wpakował” się na Davida Garcię.

Dla Roberta Lewandowskiego to trzecia czerwona kartka w karierze.

Barcelona wygrywa 2:1

Pomimo długiej gry w dziesiątkę, Barcelona odwróciła losy spotkania w Pampelunie i wygrała z Osasuną 2:1. Gospodarze prowadzili już po sześciu minutach, kiedy na listę strzelców wpisał się David Garcia. Trzy punkty Barcelonie dały trafienia po zmianie stron – najpierw wyrównał Pedri, a na pięć minut przed końcem o wygranej Dumy Katalonii przesądził Raphinia.

Dzięki wygranej na El Sadar Barcelona jest pewna tego, że przezimuje przerwę po pierwszej rundzie sezonu na fotelu lidera. Na ten moment piłkarze Xaviego mają pięć punktów przewagi nad Realem Madryt.

Osasuna – Barcelona 1:2
Gole: Garcia – Pedri, Raphinia