Robert Lewandowski zainteresowany przeprowadzką do Barcelony?

Coraz częściej spekuluje się na temat możliwego transferu Roberta Lewandowskiego. Sprawę skomentował nawet Julian Nagelsmann, który nie wykluczył takiego scenariusza. Gdzie mógłby trafić kapitan naszej reprezentacji? Wygląda na to, że jedną z opcji jest Barcelona. „Duma Katalonii” może zaoferować Polakowi nawet czteroletni kontrakt.

Cały czas zarząd Bayernu nie rozpoczął rozmów z przedstawicielami Roberta Lewandowskiego. Polak z pewnością chciałby otrzymać atrakcyjną umowę, gdyż jest to najprawdopodobniej ostatni duży kontrakt w karierze 33-latka. Biorąc pod uwagę postawę Lewandowskiego na boisku, snajper „Bawarczyków” ma pełne prawo oczekiwać dogodnych warunków.

Robert Lewandowski w Barcelonie?

Pozostaje pytanie, jaką ofertę przygotuje Bayern. Jeśli w najbliższych tygodniach obie strony nie dojdą do porozumienia, transfer Roberta Lewandowskiego będzie całkiem możliwy. Jak twierdzi hiszpański Sport, zainteresowanie Robertem Lewandowskim wykazuje Barcelona, która jest w stanie zaoferować naszemu kapitanowi czteroletni kontrakt.

Według wspominanego źródła, Polak pozytywnie spogląda na ewentualną przeprowadzkę do Barcelony, gdyż chciałby spróbować swoich sił w innej lidze.

Komentarze

komentarzy