Robert Lewandowski zrywa umowę z Huawei!

Szerokim echem odbiły się informacje podane przez Daily Mail. Według wspomnianego źródła, chiński gigant technologiczny – Huawei wspiera Rosję przy stabilizacji sieci internetowych po atakach hakerskich. Na reakcję głównego ambasadora tej firmy w Europie nie musieliśmy zbyt długo czekać. Robert Lewandowski zerwał umowę.

Na przestrzeni ostatnich lat Huawei niejednokrotnie mierzył się z kryzysem wizerunkowym. Chińskiego producenta oskarżano o szpiegostwo, wykradanie tajemnic handlowych, a nawet łamanie praw człowieka. Tym razem angielskie „Daily Mail” poinformowało o współpracy, jaką miała podjąć się firma Huawei z Rosją w sprawie ustabilizowania sieci po atakach hakerskich.

Robert Lewandowski zrywa umowę z Huawei

Choć chiński producent poinformował, że jest to fake news, to na całą sprawę zareagował szybko Robert Lewandowski. Jak informuje WP Sportowe Fakty, kapitan naszej reprezentacji zerwał umowę z Huawei. Według wspomnianego źródła, napastnik Bayernu straci około 5 milionów euro. W tym przypadku pieniądze odgrywają jednak drugoplanową rolę.

Komentarze

komentarzy