Robert Snodgrass opuszcza West Ham. Szkocki zawodnik pozostanie jednak w Premier League!

W trakcie styczniowego okna transferowego rzadko jesteśmy świadkami spektakularnych transferów. Z reguły kluby decydują się na wzmocnienia, które pomogą w walce o bardzo ważne cele. Istotną misję ma West Brom. Beniaminek Premier League z pewnością chciałby utrzymać się w najwyższej klasie rozgrywkowej. Dlatego też, zespół prowadzony przez Sama Allardyce’a sprowadza nowego piłkarza. Drużynę zasili Robert Snodgrass z West Hamu.

Szkocki zawodnik jest graczem „Młotów” od 2017 roku. W trakcie swojego pobytu w londyńskim klubie 33-latek zaliczył krótki epizod w Aston Villi, będąc wypożyczonym do zespołu z Birmingham na kampanię 2017/2018. W dwóch sezonach poprzedzających trwające rozgrywki, Snodgrass był dość ważnym graczem West Hamu. Sytuacja zmieniła się w obecnej kampanii.

Robert Snodgrass zagrał bowiem w zaledwie trzech meczach Premier League, wchodząc na końcówki spotkań. Szkot nie odgrywa zatem praktycznie żadnej roli w ekipie Davida Moyesa, dlatego nikt nie stawał na przeszkodzie, by 33-latek zmienił klub w trakcie zimowego okna transferowego.

Snodgrass przenosi się do West Bromu

Jak poinformował John Percy z „The Telegraph”, Robert Snodgrass już wkrótce zostanie graczem West Bromu. W czwartek szkocki zawodnik przejdzie testy medyczne poprzedzające podpisanie kontraktu. 33-latek ma związać się z beniaminkiem Premier League do końca sezonu 2021/2022.

 

Komentarze

komentarzy