Rodrigo De Paul na radarze klubu z Premier League!

Rodrigo De Paul to z pewnością jeden z najciekawszych zawodników klubów z Serie A, które zajęła miejsca w drugiej części tabeli podczas kampanii 2019/2020. Nic dziwnego, że 26-latek wzbudza spore zainteresowanie. Według ostatnich doniesień mediów, pomocnik może trafić do Premier League.

Od czterech sezonów Rodrigo De Paul jest kluczowym zawodnikiem Udinese. W trakcie ubiegłej kampanii, Argentyńczyk miał udział w 13 bramkach swojego zespołu w lidze, zdobywając 7 goli oraz zaliczając 6 asyst.

Rodrigo De Paul na radarze Leeds

Niewykluczone, że rozgrywki 2019/2020 były ostatnim sezonem 26-latka w barwach Udinese. Jak donosi bowiem Fabrizio Romano, zainteresowanie graczem wykazuje Leeds. Beniaminek Premier League szuka kolejnych wzmocnień.

Według wspomnianego źródła, kwota transferu może oscylować w granicach 35 milionów euro. Oba kluby prowadzą rozmowy w sprawie realizacji tej transakcji.

Solidne wzmocnienia

Zespół prowadzony przez Marcelo Bielsę w trakcie letniego okna transferowego wzmocnił się już kilkoma zawodnikami. Szeregi beniaminka Premier League zasilili m.in. Rodrigo z Valencii, Helder Costa z Wolverhampton czy Robin Koch z SC Freiburg.

Komentarze

komentarzy