Romain Molina rozpętał burzę we francuskiej piłce. Poważne oskarżenia usłyszał m.in. Ferland Mendy

Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja o ostatnich oskarżeniach, jakie usłyszał Benjamin Mendy. Niektóre źródła zaczęły mylić piłkarzy i wykorzystywały zdjęcia Edouarda Mendy’ego z Chelsea oraz Ferlanda Mendy’ego z Realu Madryt. Obaj gracze postanowili nagłośnić sprawę. Jak się jednak okazuje, Ferland Mendy być może również ma swoje za uszami. Poważne oskarżenia w kierunku gracza „Królewskich” posłał francuski dziennikarz Romain Molina, który poruszył wiele kwestii dotyczących m.in. pedofilii w futbolu.

Pozostając najpierw w temacie Ferlanda Mendy’ego. Romain Molina twierdzi, że piłkarz Realu Madryt uderzył, a następnie leżącą na ziemi kobietę kopnął w głowę. Na sam koniec pokazał jej swoje genitalia. Ofiara miała trafić do szpitala na izbę przyjęć.

Zmuszał do masturbacji

Molina poruszył również temat Elye’a Wahiego – aktualnego napastnika Montpellier. Według francuskiego dziennikarza, 18-latek kilka lat temu nie został wyrzucony z Caen w wyniku uderzenia przełożonego, ale za to, iż pod groźbą napaści fizycznej przyprowadził do łazienki kolegów z akademii i kazał im się rozebrać, a następnie przed nim masturbować.

Romain Molina zdradził kilka historii, które można przeczytać m.in. na profilu Trójkolorowa Piłka (kliknij w link). Oberwało się także Megan Rapinoe. Dziennikarz uważa, iż kobieta jest bardziej zainteresowana braniem pieniędzy niż obroną dzieci. Wiele poruszonych wątków dotyczy pedofilii lub aktów seksualnych we francuskiej czy afrykańskiej piłce.

Komentarze

komentarzy