Roman Abramowicz z objawami podtrucia

Jakiś czas temu media informowały o specjalnej funkcji, jaką pełni Roman Abramowicz. Rosyjski oligarcha ma uczestniczyć w rozmowach pokojowych. „The Wall Street Journal” donosi, że po spotkaniu w Kijowie, Abramowicz oraz dwie inne osoby doznały objawów podtrucia.

W związku z tym, iż Abramowiczowi udowodniono bliskie relacje z Władimirem Putinem, rosyjski oligarcha został objęty sankcjami w Europie. Rząd Wielkiej Brytanii zamroził wszystkie aktywa Abramowicza. Tym samym Rosjanin został zmuszony do sprzedaży Chelsea i obecnie nie może bezpośrednio uczestniczyć w całej transakcji.

Roman Abramowicz został podtruty?

Sensacyjne doniesienia przedstawia „The Wall Street Journal”. Według wspominanego źródła, po negocjacjach, które miały miejsce w Kijowie, Roman Abramowicz mierzył się z objawami podtrucia. Mowa o zaczerwienionych oczach, regularnym łzawieniu oraz łuszczeniu się skóry na twarzy oraz rękach.

Shaun Walker twierdzi nawet, że Roman Abramowicz stracił wzrok na kilka godzin i był leczony w Turcji. Eksperci nie mogą jednak ustalić, czy objawy był spowodowane czynnikiem biologicznym czy chemicznym.

Komentarze

komentarzy