Romelu Lukaku kolejnym transferowym hitem? – ” Podjąłem decyzję. Oczekuję pracowitego lata”

Romelu Lukaku

Temat przyszłości Romelu Lukaku media poruszały od dłuższego czasu. W większości były to tylko spekulacje. Ogromny przełom nastąpił po wywiadzie belgijskiego napastnika. Piłkarz otwarcie wypowiedział się o swojej sytuacji.

Z jakiego powodu pojawiły się wszelkie plotki o ewentualnym odejściu 26-latka z Old Trafford? Lukaku po zwolnieniu Jose Mourinho przestał odgrywać fundamentalną rolę w zespole. Co prawda Belg pojawiał się regularnie na boisku, lecz jego wkład w drużynę nie był już taki sam. Kibice „Czerwonych Diabłów” nie wyobrażali sobie jednak, że Romelu opuści Manchester.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Ostatni wywiad napastnika zdecydowanie zmienia postać rzeczy. Lukaku wypowiedział się na temat swojej przyszłości – Mój agent będzie rozmawiał z przedstawicielami Manchesteru United. Podjąłem decyzję. Oczywiście to klub ma ostatnie słowo, jednakże mój reprezentant zrobi wszystko, bym dobrze na tym wyszedł. Oczekuję pracowitego lata.

Co ciekawe, belgijski napastnik dał jasno do zrozumienia, w jakiej lidze oraz w jakim klubie chciałby występować – Osoby, które mnie dobrze znają wiedzą, że od zawsze chciałem grać w Premier League oraz Serie A. Cristiano Ronaldo przybył do Włoch w zeszłym sezonie. Sarri dołączy do Juventusu, natomiast Ancelotti jest w Neapolu. Serie A będzie elektryzująca w następnym sezonie.

Bardzo się cieszę, że Conte dołączył do Inter. Jak dla mnie, jest to najlepszy trener na świecie. Tak jak mówiłem, podjąłem już decyzję w związku ze swoją przyszłością, jednakże nie mogę tego ogłosić, ponieważ mam ważny kontrakt z Manchesterem United i szanuję swój klub – zakończył Romelu Lukaku.

Nie jest żadną tajemnicą, iż w swojej ekipie chętnie przywitałby Belga Antonio Conte. Włoski szkoleniowiec zamierza wprowadzić poważną zmianę w składzie, żegnając się z Icardim, którego miejsce miałby zająć właśnie napastnik „Czerwonych Diabłów”.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy