Romelu Lukaku odrzucił atrakcyjną ofertę Chelsea?!

Cały czas Chelsea poszukuje nowego napastnika. Priorytetem „The Blues” był Erling Haaland, jednakże zarząd BVB jest nieugięty w sprawie sprzedaży Norwega. Wygląda na to, że londyński klub skierował swoje zainteresowanie na Romelu Lukaku. Jeśli wierzyć ostatnim doniesieniom mediów, belgijski snajper odrzucił propozycję triumfatora Ligi Mistrzów.

Przypomnijmy, że Romelu Lukaku był graczem Chelsea w latach 2011-2014. Belg nie zdołał jednak przebić się do pierwszej drużyny i opuścił na stałe Stamford Bridge na rzecz Goodison Park. Kilka dobrych sezonów w wykonaniu napastnika spowodowało, że po Lukaku zgłosił się Manchester United, płacąc ponad 80 milionów euro.

Pobyt na Old Trafford nie był dla Romelu Lukaku specjalnie udany. Belgijski zawodnik przeniósł się do Interu po dwóch kampaniach spędzonych w szeregach „Czerwonych Diabłów”. W Serie A Lukaku radzi sobie świetnie, co potwierdzają statystyki. 28-latek strzelił 64 gole w 95 występach dla mediolańskiej ekipy.

Lukaku odrzucił ofertę Chelsea?

Postawa belgijskiego napastnika nie została niezauważona przez Chelsea, która zaczęła rozważać ponowne sprowadzenie Lukaku. Jak twierdzi La Gazzetta dello Sport, Romelu odrzucił jednak ofertę „The Blues”. Londyński klub miał zaoferować zawodnikowi zarobki rzędu 10 milionów euro rocznie. Mimo to, Lukaku zakomunikował swojej byłej ekipie, iż chce zostać w Mediolanie.

Komentarze

komentarzy