Romelu Lukaku przerywa milczenie: Przepraszam kibiców Chelsea

Wywiad Romelu Lukaku wzbudził ogromny szum w mediach. Belg otwarcie zasugerował chęć powrotu do Interu, a także przyznał, iż nie jest zadowolony ze swojej pozycji w Chelsea. W związku z zaistniałą sytuacją, Thomas Tuchel odsunął napastnika od kadry na mecz z Liverpoolem. Konflikt na linii Lukaku – Chelsea został jednak zażegnany. Londyński klub wypuścił specjalny wywiad Belga, w którym napastnik przeprasza za swoje słowa.

Wypowiedź Romelu Lukaku dla włoskiego Sky Sport zaskoczyła wszystkich kibiców „The Blues”. Snajper londyńskiej ekipy wyglądał na piłkarza, który zamierza jak najszybciej opuścić klub. Postawa Lukaku była o tyle niespodziewana, gdyż jego przenosiny na Stamford Bridge miały miejsce raptem kilka miesięcy temu.

Nic dziwnego, że Chelsea zareagowała na zachowanie Belga. Romelu Lukaku został odsunięty od kadry na ważne starcie z Liverpoolem. Pozostawało pytanie, jak obie strony rozwiążą tę sprawę.

Lukaku przeprasza kibiców

Wszystko najprawdopodobniej rozejdzie się po kościach. Chelsea opublikowała na oficjalnym kanale Youtube specjalny wywiad Lukaku, w którym Belg przeprasza kibiców – Do wszystkich kibiców Chelsea. Chciałbym przeprosić za zdenerwowanie, które spowodowałem. Znacie związek, jaki mam z tym klubem od czasów, gdy byłem nastolatkiem. Całkowicie rozumiem, że jesteście zdenerwowani. Teraz nadszedł czas, bym odbudował zaufanie. Zrobię co w mojej mocy. 

Cały wywiad można obejrzeć poniżej: