Romelu Lukaku wierzy w Manchester United? „Podążają w dobrym kierunku”

Od kiedy Romelu Lukaku opuścił Manchester United, raczej nie wypowiadał się o byłym zespole w superlatywach. Tym razem jednak zaskoczył na InstaStory i zdecydował się pochwalić zespół Ole Gunnara Solskjaera.

Romelu Lukaku jeszcze wiosną ubiegłego roku deklarował, że pragnie odejść z Manchesteru. Głównie z powodu złej atmosfery, jaka wytworzyła się wokół niego. Latem odszedł do Interu, gdzie spisuje się bardzo dobrze. Zdobył 17 bramek w 24 meczach Serie A i w klasyfikacji strzelców ustępuje jedynie Ciro Immobile i Cristiano Ronaldo.

Od czasu odejścia z “Czerwonych Diabłów”, Lukaku w wielu wypowiedziach atakował swój były klub.

Mówiono wiele rzeczy, a nikt nie stanął w mojej obronie. Słyszałem wiele plotek. „Rom odchodzi tutaj, Rom odchodzi tam, nie chcą Roma”. Nikt nie wyszedł, by je uciszyć. – wyznał w jednym z wywiadów. (Polsat Sport, 23.08.2019)

W poniedziałek Romelu Lukaku postanowił dać swoim obserwującym z Instagrama możliwość zadawania pytań. Jedna z osób zapytała Belga, co sądzi o swoich byłych kolegach z Manchesteru.

Podążają w dobrym kierunku. To jest proces, ale myślę że w przyszłości dotrą tam, gdzie chcą. – wyznał na swoim InstaStory Lukaku.

Ponadto 26-latek pochwalił swojego byłego kolegę z zespołu, Marcusa Rashforda.

Nie jestem zaskoczony tym, jak gra. Marcus zawsze ciężko trenował. – ocenił Anglika piłkarz Interu.

Komentarze

komentarzy