Rooney uderza w graczy United. „Po meczu jedyne co robią to publikują informacje o ich nowej marce ubrań”

Wayne Rooney
Wayne Rooney

Manchester United zakończył obecny sezon w dość rozczarowujący sposób. Nie pomogła w tym nawet wygrana z PSG, która tylko na chwilkę przysłoniła problemy „Czerwonych Diabłów”. Były kolega z boiska Solskjaera, Wayne Rooney, zauważa, że obecni piłkarze powinni czuć o wiele większy respekt do sztabu szkoleniowego.

Pomimo mocnego początku i zwycięstwa w 14 z 19 rozegranych spotkań, brak awansu do TOP4 został odebrany przy Old Trafford za wielkie rozczarowanie. Forma drużyny w ostatnich tygodniach wyjątkowo spadła, przez co klub po raz czwarty w pięciu ostatnich latach znalazł się poza miejscem w czołowej czwórce.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Sytuacje byłej drużyny postanowił skomentować Wayne Rooney, który uważa, że drużyna powinna okazywać większy szacunek swojemu trenerowi.

– Myślę, że gracze muszą się kogoś obawiać – czy to będzie Solskjaer, Carrick czy ktokolwiek inny. Muszą zwyczajnie ich szanować, ale także się bać.

33-latek skrytykował także wykorzystywanie mediów społecznościowych przez graczy, twierdząc, że gracze powinni wziąć większą odpowiedzialność za to, co jest publikowane z ich profili.

– Obecne społeczeństwo się zmieniło, głównie z powodu mediów społecznościowych. Gracze przegrywają mecz i jedyne co robią to publikują coś na swoich kontach na temat nowej marki ubrań lub ich wody po goleniu. Wszystko niezależnie od tego, jaki padł wynik meczu.

– Kiedy fani pytają dlaczego jest to publikowane zaraz po meczu, piłkarze zawsze odpowiadają, że mają za to sztab odpowiedzialnych ludzi i to na nich spada wina. Doskonale wiem, ze nie każdy zawodnik sam prowadzi swoje media społecznościowe i zatrudnia do tego agencje. Tacy ludzie jednak pracują dla ciebie. Z własnego doświadczenia wiem, że oni nigdy nic nie zrobią bez moich instrukcji. Pewni zawodnicy prawie zawsze znajdują kogoś, kto ich ukryje przed krytyką – niezależnie od tego, czy jest to boisko czy media społecznościowe.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy